A JÁTÉKRÓL
A WOOD ELVES verseny saját egyedi AI-vel és játékosokkal (járókelők, harcosok, elkapók, vonósok és a Treeman) érkezik, de saját csillagjátékosaival is: Dolfar Longstride és Jordell Freshbreeze!
Az elfek elképesztően mozgékonyak és szinte olyan gyorsak, mint a Skaven. Mások ügyeinek elkerülése számukra tiszta formalitás. Különösen a harcosok számára, akiknek képessége az ellenkező védekezés átvitele szinte felülmúlja. Az elfek kiváló járókelők és fogók. Játékuk valódi rémálommá válhat más csapatok számára, nem olyan gyorsak és gyorsak, mint ők.
A Treeman valószínűleg a Blood Bowl legerősebb játékosa. Rendkívüli természeti erejével tehetséges, amely ellen nagyon kevés játékos tud versenyezni. A Treeman azonban rendkívül lassú, és hajlamos a gyökérzetre a mező közepén. Ha ez megtörténik, egyáltalán nem lesz képes költözni.